Помер Марвін Хаглер

Сумна новина надійшла зі США, де у віці 66 років пішов з життя легендарний американський боксер, колишній абсолютний чемпіон світу в середній вазі Марвін Хаглер.

Завершивши аматорську кар'єру з рекордом 55-1, у віці 18-ти років Марвін Хаглер дебютував на професійному ринзі, нокаутувавши в другому раунді Террі Раяна. На початку 1976 року Хаглер, який ще був дуже молодим боксером, зазнав двох поразок за очками від Боббі Воттса та Віллі Монро, за які він пізніше візьме впевнені реванші, нокаутувавши Воттса в другому раунді, а Монро навіть двічі - в 12-му та 2-му.

В вересні 1980 року Марвін Хаглер став чемпіоном світу за версіями WBC та WBA в середній вазі, нокаутувавши в третьому раунді Алана Мінтера. Ці титули Хаглер захистить рекордні для своєї вагової категорії 12 разів, додавши до них у травні 1983 року ще й титул IBF. Перервав семирічне домінування Марвіна Хаглера у середній вазі інший легендарний боксер Рей Леонард, який переміг Хаглера розділеним рішенням судів у квітні 1987 року. Після цього поєдинку Хаглер, який був незгодний з рішенням суддів, вирішив завершити свою боксерську кар'єру і, на відміну від багатьох своїх колег, ніколи не повертався на ринг.

За свою видатну кар'єру у профі-боксі Марвін Хаглер здобув 62 перемоги (52 з яких - нокаутом), зазнав трьох поразок, та два поєдинки звів унічию. На його рахунку перемоги над такими легендами боксу, як Томас Хернс та Роберто Дюран, а також над багатьма іншими чемпіонами світу та топ-контендерами.

В жовтні 2018 року Марвін Хаглер відвідував Київ, де брав участь в Конгресі WBC. Спочивай з миром, Чемпіоне...

Стрічка новин

Copyright © 2019. All Rights Reserved.