5 українських супертяжів виступлять в дебютному промоутерському шоу Олександра Усика

Колишній абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі український боксер Олександр Усик дебютує у боксі в якості промоутера. 1 серпня в парково-гтельному комплексі Equides club, що в Лісниках біля Києва, його новостворена промоутерська компанія USYK 17 PROMOTION проведе великий вечір боксу за участі вітчизняних боксерів.

В рамках шоу, в якому боксерські поєдинки чергуватимуться з музично-розважальною програмою, відбудуться поєдинки українських боксерів Петра Іванова (11-0-2, 7 КО) та Андрія Великовського (16-2-1, 10 КО). Іванов битиметься зі своїм досвідченим співвітчизником Романом Шкарупою (28-10-2, 12 КО), а суперником Великовського стане Heckfy Otk'd (16-16-1, 9 KOs).

Роздинкою вечора стануть одразу 5 поєдинків за участі перспективних українських боксерів надважкої ваги - Владислава Сіренка, Олександра Захожого (13-0, 10 КО), Віктора Вихриста (1-0, 1 КО), Дмитра Безуса (2-0, 1 КО) та Ігоря Шевадзуцького (4-0, 4 КО). Суперником Владислава Сіренка стане його співвітчизник Павло Кроленко (3-5, 2 КО), а Олександр Захожий битиметься зі ще одним українським боксером Костянтином Довбищенком (7-6-1, 4 КО). Варто зазначити, що і Кроленко, і Довбищенко ще ніколи не програвали нокаутом на професійному ринзі. Що стосується опонентів Віктора Вихриста, Дмитра Безуса та Ігоря Шевадзуцького, то їхні імена будуть оголошені пізніше. 

Стрічка новин

Copyright © 2019. All Rights Reserved.