Гвоздик детально розібрав бій Ломаченко - Лопес

Колишній чемпіон світу за версією WBC в напівважкій вазі українець Олександр Гвоздик в інтерв'ю BoxingScene.com поділився своїми очікуваннями від бою за звання абсолютного чемпіона світу в легкій взі між українським боксером Василем Ломаченком (14-1, 10 КО) та американцем Теофімо Лопесом (15-0, 12 КО), який орієнтовно заплановано на 19 вересня.

"У Лопеса не було такої сильної опозиції, яка була в Ломаченка. Але він дуже небезпечний. Він вміє бити і вміє битися. Але, на мою думку, якщо він не зможе нокаутувати Ломаченка в перших п'яти раундах, в нього будуть проблеми. Він буде дуже небезпечним на початку бою, тому що він може вдарити і може спіймати Ломаченка. Але якщо йому не вдасться цього зробити, він почне втрачати надію, і що станеться тоді? Ломаченко посто почне "розбирати" його потихеньку.

Я не розмовляв з Ломаченком про цей бій, але думаю, що він не стартуватиме швидко. Він вичікуватиме, щоб перевести бій у пізні раунди, і він знає, що там робити, і робить це дуже добре. В нього було багато 12-раундових боїв, він може пройти й 20 раундів. Він ніколи не втомлюється. Теофімо - так, він дуже жорсткий боєць. І габаритний. Але після 5-6 раундів він перетворюється на звичайного бійця, з того, що я бачив.

Коли ти б'єшся проти суперників невисокого рівня, ти може показати себе у всій красі, але в бою проти опонента рівня Ломаченка все зовсім по-іншому. Він не довзолятиме тобі робити, що ти хочеш, і каратиме тебе за помилки. Я розумю, що Теофімо реально небезпечний суперник. Він може вдарити, і Ломаченкові потрібно бути обережним. Але Ломаченко - це не Річард Коммі. Не зрозумійте мене неправильно, Коммі - жорсткий боєць, але Ломаченко - це зовсім інший рівень", - сказав Олександр Гвоздик. 

Стрічка новин

09:30 - 14.03.2021 40

Помер Марвін Хаглер

11:31 - 20.12.2020 104

Пінчук програв Шоу

Copyright © 2019. All Rights Reserved.