Олександр Бєлєнький: Не уявляю, як Усик поб'є Тайсона Ф'юрі

Відомий російський коментатор та журналіст Олександр Бєлєнький в інтерв'ю Чемпіону оцінив перспективи колишнього абсолютного чемпіона світу в першій важкій вазі українця Олександра Усика у надважкій ваговій категорії, в якій він дебютував у жовтні минулого року з перемоги технічним нокаутом над американським ветераном Чеззом Візерспуном.

"95 відсотків нинішніх важковаговиків Олександр легко поб'є, - вважає Бєлєнький. - Але я не впевнений щодо таких габаритних хлопців як Ентоні Джощуа, Деонтей Вайлдер, Тайсон Ф'юрі. Це проблемна група для українця. Не уявляю, як Усик поб'є Тайсона Ф'юрі. Не тільки Усик - хто завгодно".

"Багато років тому я розмовляв з казахом Василем Жировим, - продовжує Олександр. - Він став чемпіоном у крузервейті і перейшов в хевівейт. Говорив, що абсолютно готовий до нового для себе дивізіону. Успішно спарингував з надважковаговиками. Але як став проводити бої в хевівейті, почалися проблеми. Боюся, як би і з Усиком не вийшло такого ж. Думаю, про реальний рівень українця в надважкому дивізіоні можна буде говорити тільки після бою з Чісорою. Те, що Олександр пройде Дерека - і до ворожки не ходи. Цікаво подивитися, як він його переможе. Чи стане британець проблемою для українця. З нетерпінням чекаю бою Усика з Чісорою". 

Стрічка новин

Copyright © 2019. All Rights Reserved.