Пішов з життя знаменитий американський боксер і тренер

SJCSJC BOXINGSJCСумна новина надійшла зі США, де у віці 82-х років пішов з життя видатний американський боксер та тренер Кертіс Коукс.

Кертіс Коукс розпочав свою професійну боксерську кар'єру в березні 1958 року, а в серпні 1966 року він завював титул чемпіона світу за версією WBA в напівсередній вазі, перемігши одноголосним рішенням суддів свого співвітчизника Мануеля Гонсалеса. Через три місяці Кертіс Коукс додав до своєї колекції й чемпіонський пояс WBC, перемігши французького боксера Жана Жосселіна також одноголосним рішенням суддів і ставши таким чином абсолютним чемпіоном світу в напівсередній вазі. 

Захистивши титул абсолютного чемпіона світу чотири рази, Кертіс Коукс втратив свої титули у поєдинку з кубинцем Хосе Наполесом, поступившись йому технічним нокаутом в 13-му раунді. Завершив свою професійну боксерську кар'єру Коукс у 1972 році, невдовзі після чого зайнявся тренерською діяльністю.

Слід зазначити, що Кертіс Коукс досягнув чималих успіхів і на тренерському поприщі - він виховав, зокрема, таких відомих боксерів, як Айк Ібеабучі, Кірк Джонсон та Квінсі Тейлор. 

В 2003 році Кертіса Коукса було включено до Міжнародного залу слави боксу за його видатні досягнення на боксерському ринзі. 

Стрічка новин

Copyright © 2019. All Rights Reserved.