Башир назвав головний недолік Сіренка

Тренер перспективного українського боксера надважкої ваги Владислава Сіренка (13-0, 12 КО) Джеймс Алі Башир в інтерв'ю Ring TV поділився своїми враженнями від роботи з українцем.

"Він молодий, свіжий проспект, який готовий вчитися - у іншому випадку я не працював би з ним. Ми достатньо добре розуміємо одне одного. Владислав є природженим нокаутером, тому я більше концентрую свою увагу на роботі з його технікою - як в атаці, так і в захисті", - сказав Башир.

Тренер також зазначив, що головним недоліком Сіренка він вважає те, що Владислав інколи занадто сильно піддається емоціям у ринзі.

"Деколи Влад стає занадто емоційним у ринзі, а в боксі це занадто ризиковано", - вважає американський фахівець.

Щодо перспектив Сіренка на профі-рингу, то тут у Башира сумнівав немає - на його думку, Владислава чекає дуже яскраве боксерське майбутнє.

"Я вважаю, що Владислав Сіренко стане чемпіоном світу в надважкій вазі і захищатиме свій титул, як це робили брати Клички, як це роблять ті ж Усик з Ломаченком та інші хлопці з цьго регіону. Влад також "витесаний" з такого міцного українського дерева", - зазначив Джеймс Алі Башир. 

Стрічка новин

Copyright © 2019. All Rights Reserved.