Віктор Вихрист про дебют у США, свої цілі в боксі та братів Кличків

Чемпіон Європи та переможець Європейських Ігор серед аматорів у надважкій вазі українець Віктор Вихрист, який у лютому цього року дебютував на професійному ринзі, нокаутувавши в Німеччині білоруського боксера Андрія Мазаніка, в інтерв'ю німецькому сайту Boxen1 розповів про те, коли він може дебютувати на американському ринзі. 

"Оскільки мій промоутер Еррол Сейлан має дуже хороші відносини з одним із найпотужніших промоутерів світу Елом Хеймоном, я можу отримати можливість дебютувати на рингу США в андеркарті третього бою Вайлдера та Ф'юрі. Звісно, доведеться трохи почекати та сподіватися, що глобальна криза, пов'язана з коронавірусом, скоро закінчиться, і моя мрія боксувати в Америці стане реальністю", - сказав Вихрист.

Також боксер розповів про свої довгострокові цілі в боксі і про те, як він ставиться до порівнянь зі своїми знаменитими співвітчизниками - братами Кличками.

"Для мене це велика часть, що мене порівнюють з братами Кличками. Віталій і Володимир стали для мене прикладами у спорті, а у світі вони стали легендами. Але я хочу мати свій шлях і бути успішним на ньому. Моя ціль - стати чемпіоном світу в надважкій вазі за 2-3 роки і віддячити таким чином усім, хто вірив у мене", - сказав Віктор Вихрист. 

Стрічка новин

Copyright © 2019. All Rights Reserved.