Владислав Сіренко про бій з Соколовскі, поєдинки Ф'юрі - Джошуа та Усик - Джойс

Перскпективний український надважковаговик Владислав Сіренко (15-0, 13 КО) напередодні свого поєдинку з поляком Камілом Соколовскі в ексклюзивному інтерв'ю BoxingWorld.com.ua поділився своїми очікуваннями від цього двобою, а також від поєдинків Тайсона Ф'юрі з Ентоні Джошуа та Олександра Усика з Джо Джойсом.

Про бій з Камілом Соколовскі: "Ми налаштовуємося на хороше випробування, тому що Каміл досить досвідчений спортсмен, він провів дуже багато поєдинків, бився з багатьма відомими боксерами. Тому ми налаштовуємося на випробування. Завдання обов'язково закінчити цей бій достроково у мене немає, я готовий пройти всю дистанцію, але якщо у мене буде можливість закінчити цей бій достроково, то я докладу максимум зусиль для цього".

Про поєдинок Тайсона Ф'юрі з Ентоні Джошуа: "Для мене це буде дуже цікавий бій, тому що це два спортсмени з абсолютно різними стилями. Це завжди цікаво. Дуже потужний Ентоні Джошуа, і такий дуже "слизький" Тайсон Ф'юрі. Хто в ньому переможе, я не можу сказати, тому що це два топових спортсмени, але я думаю, що якщо бій закінчиться достроково, переможцем буде Ентоні Джошуа, якщо ж за очками - тоді переможе Тайсон Ф'юрі".

Про двобій Олександра Усика з Джо Джойсом: "Це також дуже цікавий бій, тому що битимуться боксери з двома різними стилями. Олександр Усик дуже багато рухається, викидає дуже багато ударів, а Джойс більш повільний, але він дуже міцний і володіє дуже потужним ударом. Спарингувати з кожним з них по-своєму важко. З Олександром тому, що він поcтійно тримає дуже високий темп у спарингах, а з Джойсом завжди потрібно бути на 100% сконцентрованим, тому що з ним будь-який пропущений удар, навіть у спарингу, може бути досить неприємним".

Стрічка новин

Copyright © 2019. All Rights Reserved.