Філіп Хрговіч: Усика я просто вб'ю!

Один з найперспективніших боксерів надважкої ваги 27-річний хорват Філіп Хрговіч (10-0, 8 КО) сьогодні відвідав Київ, де поспілкувався з українськими журналістами. Хрговіч розповів про свої плани, порівняв Хорватію з Україною, а також дав кілька цікавих характеристик українським боксерам.

Про Україну: "Я тут не вперше - в 2013 році в рамках WSB я боксував у Києві і переміг вашого боксера. У вас дуже великі боксерські традиції, навіть найкращий, на мою думку, боксер світу є українцем - це Ломаченко. Мені розповідали про історію вашої країни - вона дуже схожа з історією Хорватії. І ми, і ви довгий час не мали власної держави, обом нашим народам довелося боротися за свою незалежність".

Про свої найближчі плани: "Свій наступний бій я проведу наприкінці березня в Лондоні. Суперник поки що невідомий. Мартін Баколе чи Джо Джойс? Я б краще побоксував з Джойсом, тому що він перемагав мене у WSB".

Про можливу участь в Олімпійських Іграх у Токіо: "Так, це правда - я хочу виступати в Токіо. З минулої Олімпіади боксерам-професіоналам дозволено брати участь в Олімпійських Іграх, і я хотів би покращити свій результат з "бронзи" до "золота". До речі, у вас в Україні є один відмінний супертяж-аматор - Віктор Вихрист. Я з ним спарингував, він дуже сильний. Думаю, він стане одним з найважчих суперників для мене на Олімпійських Іграх". 

Про те, чи зможе Володимир Кличко у разі свого повернення на ринг скласти конкуренцію молодим боксерам: "Володимир - великий боєць, і він, звісно, може склати конкуренцію будь-кому. Питання в тому, чи вистачить у нього мотивації для повренення у ринг. Якщо чесно, я в цьому сумніваюся".

Про Сергія Дерев'янченка: "Сергій - відмінний боксер. Я вважаю, що він виграв у Головкіна, але така вже політика боксу - Головкін більш популярний, тому судді віддали перемогу йому".

Про Олександра Усика: "Усик - чудовий боксер, дуже швидкий і технічний. Але йому бракує габаритів. Якщо він боксуватиме з Джошуа, то, думаю, зможе створити йому проблеми на початку бою, але сила удару Джошуа стане вирішальним фактором у цьому бою - коли Джошуа дістане його своїм ударом, Усик впаде. Щодо мене, то я Усика просто вб'ю - вибачте, хлопці".

Про бій-реванш Деонтея Вайлдера з Тайсоном Ф'юрі: "Я вважаю фаворитом Вайлдера. Так, Ф'юрі значно технічніший, він кращий боксер, ніж Вайлдер. Але що у нього твориться в голові! То він боксер, то боєц ММА, то він йде з боксу, то повертається - кожного дня щось нове. Вайлдер більш стабільний ментально. І я думаю, що саме завдяки цьому він нокаутує Ф'юрі в матчі-реванші".

Стрічка новин

18:43 - 28.11.2021 13

Пулєв знищив Міра

Copyright © 2019. All Rights Reserved.