Усик - Чісора: анонс та прогноз на бій

Цієї суботи колишнього абсолютного чемпіона світу в першій важкій вазі українського боксера Олександра Усика чекає перше серйозне випробування у новій для нього надважкій ваговій категорії - бій з дуже досвідченим британцем Дереком Чісорою.

Після поразки товарища та кума Олександра Усика Василя Ломаченка у поєдинку з американцем Теофімо Лопесом чимало українських любителів боксу задаються питанням, чи може Усика спіткати та ж участь в бою з Дереком Чісорою? Адже як і у Лопеса в бою з Ломаченком (не на зважуванні, а вже в день бою), у Чісори буде значна перевага у вазі, фізичній силі та силі удару у поєдинку з Усиком. Однак аналогії між цими двома боями проводити не варто, і нижче ми пояснимо, чому.

Дерек Чісора - дуже сильний фізично, жорсткий та стійкий боєць. Але стилістично він дуже зручний для Усика, в той час як Лопес був вкрай незручним опонентом для Ломаченка. Усик завжди добре діяв проти боксерів-агресорів, що постійно йдуть вперед, працюють першим номером. Можна згадати його бої з Муратом Гассієвим, Марко Хуком, або ж поєдинки проти Магомедрасула Меджидова та Джо Джойса в рамках Всесвітньої серії боксу. Натомість, Усику завжди було важче боксувати з бійцями, що володіють хорошим таймінгом і вміють працювати на контратаках - тими ж Майрісом Брієдісом чи Майклом Хантером. 

Тому якщо хтось очікує, що натиск Чісори може зламати чи виснажити Олександра Усика, то ці очікування навряд чи виправдаються. Олександр уникатиме ближнього бою завдяки відмінній роботі ніг, і важкі удари Чісори здебільшого не сягатимуть своєї цілі. І всі пам'яють, наскільки важко Дереку було битися з боксерами, що вміли працювати другим номером, користуючись своєю перевагою в швидкості та роботі ніг - Девідом Хеєм і Тайсоном Ф'юрі. В Усика, звісно, немає удару Хея чи габаритів Ф'юрі, тому для нього бій з Чісорою може вийти трохи важчим, однак якщо Олександр підійде до цього поєдинку в хорошій фізичній формі, то шанси Чісори на перемогу у ньому будуть зовсім незначними. 

Чісора - хороший текст для Усика. Справжній, природжений надважковаговик з величезним досвідом боїв на найвищому рівні. Це хороший, сильний боєць, але... не елітний. Тому він не зможе зупинити поступ Усика до титульного бою в надважкій вазі.

Прогноз BoxingWorld.com.ua - перемога Олександра Усика одноголосним рішенням суддів. 

Стрічка новин

Copyright © 2019. All Rights Reserved.